Esri Ukraine

Починаючи з 1 липня 2012 Esri Ukraine отримала статус міжнародного дистриб’ютора Інституту досліджень систем навколишнього середовища (Esri) на території України. Esri Ukraine надає послуги з постачання ліцензійних програмних продуктів платформи ArcGIS і широкий спектр супутніх інформаційно-консультаційних послуг.

Більш ніж 500 організацій по всій території України успішно використовують рішення на платформі ArcGIS за різними напрямками діяльності, щоб отримати розуміння ситуації, дізнатися в якому стані знаходиться підприємство, розширити знання про активи/операції для того, щоб удосконалити робочі процеси. Наші клієнти належать до найбільшої спільноти користувачів ГІС у світі, з більш ніж одним мільйоном користувачів в 300 000 організаціях, що знаходяться в 90 країнах світу.

Щоб забезпечити нашим клієнтам максимальну віддачу від інвестицій в наші програмні продукти, компанія Esri Ukraine має партнерські відносини з багатьма організаціями на території України в різних сферах економіки. Також ми маємо доступ до глобальної партнерської мережі Esri, в яку входять 2000 компаній по всьому світу, для того, щоб допомогти нашим клієнтам впровадити і підтримувати ГІС будь-якої складності.


esri.ua