HERE Technologies

  • HERE Technologies

HERE Technologies є значним постачальником картографічної інформації в світі автоіндустрії, веб платформ, а також широкому ряді мобільних платформ.

Компанія була створена в США в 1985 році під назвою Navteq. Пізніше, в 2007 році право власності перейшло фінської компанії Nokia. Сьогодні HERE Technologies належить консорціуму, в який входять компанії AUDI AG, BMW Group і Daimler AG; використовується в численних пакетах програмного забезпечення, включаючи системи навігації (з найважливіших: Garmin, BMW, Nissan).

Карти HERE надають дані про місцерозташування, дорожню сітку, будівлі, адресацію, точки інтересу, супутникові карти, побудову маршрутів, 3D-карти, відображення пробок в реальному часі. HERE продає і ліцензує дані і навігаційні сервіси для такий підприємств, як Alpine, Garmin, BMW, Oracle і Amazon.com. HERE надає картографічні дані для Microsoft Bing, Facebook і (раніше) Yahoo! Карти.

Карти HERE присутні в 200 країнах, пропонуючи навігацію c голосовими підказками в 96 країнах. Також надає інформацію про пробки в 41 країнах. Карти HERE можна побачити встановленими в телефонах Lumia або завантажити з маркетів Android & iOS, а також на сайті wego.here.com. Розроблено веб-сервіс і додаток редагування карт Map Creator.

HERE Technologies активно розробляє технології автономного водіння, а також штучного інтелекту.


here.com