Компанія Intetics

Починаючи з 1995 року, Intetics успішно працює в IT індустрії з більш ніж 200 компаніями по всьому світу. Використовуючи передові інформаційні технології і регламентовані бізнес-процеси, компанія забезпечує своїх клієнтів не тільки кваліфікованим ІТ ресурсами, а й реалізує найскладніші бізнес-ідеї своїх клієнтів.

Компанія Intetics володіє двома центрами розробки в Україні і Білорусі, а головний офіс розташований в Чикаго (США).

Компанія Intetics сертифікована за стандартом ISO 9001: 2008 і являється Microsoft Gold Certified Partner.

Компанія щорічно здобуває перемоги в професійних конкурсах і отримує нагороди, в тому числі такі престижні, як Deloitte Technology Fast 50, Inc 500, CRN 100 і European IT Excellence Awards. Intetics входить в списки кращих компаній галузі: Top 100 Global Service Providers і Top 100 Global Outsourcing.

Харківський офіс компанії Intetics розташований в історично сформованому центрі IT індустрії – на Павловому Полі в 13 хвилинах ходьби від м. Ботанічний Сад.

Відділ Intetics-Geo в складі п’яти фахівців був сформований в квітні 2009 року. Зараз розмір команди становить понад 100 осіб. Проектами керують 10 менеджерів. Понад 70% фахівців мають вищу спеціальну освіту в сфері ГІС, картографії, географії. На сьогоднішній день компанією виконано більше 500 геоінформаційних проектів по різних країнах світу.

Основними клієнтами Intetics-Geo є Nokia Corp., Trimle і DMTI Spatial.


geo.intetics.com