Стати учасником

Зареєструватися


Завантажити інформаційний лист ГІС-форуму 2018 у форматі PDF

В рамках форуму передбачені такі варіанти участі:

  • Участь у якості слухача на семінарах, майстер-класах та пленарних засіданнях, участь в обговореннях.

  • Доповідь – виступ тривалістю 10-15 хвилин (+ 5-10 хвилин на обговорення) у рамках секційних засідань ГІС-форуму.

  • Стендова доповідь – демонстрація стендів, що відображають сутність проведеного дослідження. Стендова доповідь може служити доповненням до доповіді, зробленої в один із днів заходу. Дні, протягом яких планується демонстрація стенду, необхідно вказати в анкеті учасника.

  • Повідомлення – заздалегідь заявлений виступ тривалістю 5-10 хвилин із питань, що обговорюються на круглих столах. Повідомлення учасників, що висвітлюють їх позицію з обговорюваного питання, робляться на початку круглого столу.

Крім того, Ви можете взяти участь у виставці, проведенні майстер-класів (див. у розділі Стати партнером)

Увага!
Починаючи з 2014 року, ГІС-форум має вигляд комбінованого онлайн / офлайн заходу. Тепер участь у ГІС-форумі можна взяти не тільки приїхавши на захід, але і в форматі вебінару! При цьому онлайн-участь можна взяти не лише як слухач, але і як доповідач.

Вартість участі:

Індивідуальний організаційний внесок для участі у роботі ГІС-форуму складає еквівалент 8 доларів США (при сплаті внеску до 25 лютого) та еквівалент 10 доларів США (при сплаті внеску після 25 лютого). Учасниками з України оплата проводиться у гривні – за курсом Нацбанку України на день перерахування коштів.
Оргвнесок для індивідуальних учасників – однаковий як для очної, так і для дистанційної форм участі. Внесок повністю йде на забезпечення учасників роздатковими інформаційними матеріалами, друк сертифікатів учасників, тез доповідей ГІС-форуму, кава-брейки, а також на оренду платформи для проведення вебінарів.

Для студентів участь у ГІС-форумі в якості слухачів є безкоштовною. Участь студентів у ГІС-форумі в якості самостійних доповідачів – не передбачено. У разі, якщо студент бажає отримати сертифікат учасника або роздаткові матеріали ГІС-форуму, він також оплачує стандартний організаційний внесок. Студенти мають можливість взяти участь у Конкурсі студентських проектів и Студентській школі-конференції.

Проживання, проїзд, харчування учасників здійснюється за рахунок відрядження або особистих коштів учасників. При цьому Оргкомітет ГІС-форуму готовий, за необхідності, надати допомогу в бронюванні готелів, зустрічі учасників на вокзалі та ін.

Cписок рекомендованих готелів

Важливі дати:

  • До 25 лютого 2018 р. – прийом індивідуальних заявок від доповідачів (очних і дистанційних) і заявок від організацій на участь у якості партнерів.
  • До 5 березня 2018 р. – прийом заявок від учасників, які бажають брати участь у якості слухачів.
  • До 18 лютого 2018 р. (продовжено до 25.02!) – прийом тез доповідей для публікації у Збірнику..

Нагадуємо, що при сплаті оргвнеску до 25 лютого 2018 р. – діє знижена вартість участі.

Реквізити для оплати:

Реквизити для зарахування коштів в доларах США шляхом грошового переказу з інших країн
Одержувач Sinna Olena
Назва банку PRIVATBANK, SWIFT CODE: PBANUA2X
Банк-кореспондент JP MORGAN CHASE BANK, SWIFT CODE: CHASUS33
Номер рахунку 001000080

Для України – реквізити для зарахування в гривні
На рахунок
Одержувач ПриватБанк
Назва банку ПриватБанк
Номер рахунку 29244825509100
МФО 305299
ЄРДПОУ 14360570
Призначення платежу Сінній Олені Іванівні,
ІПН 3202307207
Або переказ на карту Приватбанку номер
4149 6258 0812 2509

Щоб уникнути непорозумінь, при переказі коштів прохання надіслати копію квитанції про оплату (або скрін з екрану – при електронному переказі) на адресу електронної пошти info@gis-forum.org.ua, вказавши у тексті листа прізвище, ім’я, суму і призначення грошового переказу.


Зареєструватися