Стати партнером

Зареєструватися


Станьте партнером ГІС-форуму! Партнер може брати участь в наступних форматах:

  • Доповідь – пленарний виступ тривалістю 10-20 хвилин (+ 5-10 хвилин на обговорення). Організації-партнери мають привілей виступити в день «Бізнес і виробництво» або в будь-який інший день роботи форуму за їхнім бажанням.

  • Виставка – передбачає можливість демонстрації обладнання, програмного забезпечення та іншої продукції у спеціально відведених місцях в ході першого дня форуму. Для презентацій експозицій в приміщенні, відведеному для проведення виставки, за бажанням організації може бути встановлений проектор. У ході виставки представники організацій / підприємств зможуть продемонструвати продукцію учасникам ГІС-форуму.

  • Семінар, круглий стіл, зустрічі – заходи форуму, призначені для презентації учасниками продуктів, рішень, тем, присвячених певному питанню, і їх детального обговорення. Якщо кілька учасників виявлять бажання представити своє рішення з одного й того ж питання, то їх презентації будуть об’єднані в один семінар / круглий стіл. Можлива організація тематичних зустрічей зі студентами або фахівцями певної галузі. Тривалість таких заходів – 1-1,5 години.

  • Майстер-клас – захід форуму, спрямований на демонстрацію учасником технології застосування зразка обладнання, програмного продукту для вирішення заданого кола завдань. Тривалість майстер-класів – 1-2 години.

Проведення будь-якого із заходів, зазначених вище, узгоджується окремо з Оргкомітетом ГІС-форуму.

Організації, які висловили бажання проводити один із перерахованих вище заходів, вважаються партнерами ГІС-форуму. Їх логотип та інформація розміщуються в матеріалах ГІС-форуму, детальна інформація про партнерів буде представлена в розсилках та на сайті конференції.

Організаційний внесок для фірм-партнерів форуму складає:
• при сплаті внеску до 25 лютого 2018 р. – еквівалент 40 доларів США*
• при сплаті внеску после 25 лютого 2018 р. – еквівалент 60 доларів США*
*за курсом Нацбанку України на день перерахування коштів