Конкурс

Оргкомітет ГІС-форуму оголошує Конкурс студентських проектів «Я – ГІС-фахівець!»! Запрошуємо до участі студентів, яким цікава робота у сферах ГІС та ДЗЗ. Участь у конкурсі можуть брати студенти вищих навчальних закладів будь-яких спеціальностей та курсів.

Заповнити анкету


Завантажити інформаційний лист у форматі PDF
Мета Конкурсу – сприяння підвищенню рівня підготовки майбутніх ГІС-фахівців шляхом налагодження взаємодії між студентами та майбутніми роботодавцями, залучення професіоналів-практиків до підготовки фахівців.

У 2018 році Конкурс стартує у новому форматі! Конкурсні роботи студенти готуватимуть спільно з експертами з компаній та фірм, що працюють у галузі ГІС, ДЗЗ та охорони природи. Компанії запропонували перелік ідей та оголосили конкурс серед студентів для втілення ідей у повноцінні розробки. В перший рік учасники разом з експертами презентують план реалізації ідей, а наступного року представлятимуть готовий продукт або ГІС-розробку, що оцінюватиметься конкурсним комітетом та змагатиметься за призові місця. Учасники конкурсу матимуть можливість пройти стажування у провідних установах, фірмах та організаціях, отримати досвід роботи, рекомендації для подальшого працевлаштування, сертифікати та цінні подарунки.


1 ЕТАП
Подання заявок від студентів на участь у Конкурсі
(до 01.02.2018 р.)

Зареєструватись

2 ЕТАП
Розгляд заявок студентів та встановлення контакту з експертами.
(до 05.02.2018)

3 ЕТАП
Робота студентів під керівництвом експертів: визначення змісту завдань та розробка плану реалізації ідеї, інші завдання від установ
(06.02-04.03.2018)

4 ЕТАП
Подання до 04.03.2018 і представлення на ГІС-ФОРУМІ-2018 (14-16.03.2018) студентами під керівництвом експертів конкурсних робіт 1 рівня

5 ЕТАП
Реалізація ідей студентами у співпраці з експертами у повноцінну розробку
(березень 2018-січень 2019)

6 ЕТАП
На ГІС-форумі-2019 – представлення реалізованих проектів (конкурсні роботи 2 рівня). Оцінка робіт, нагородження цінними призами, сертифікатами про проходження стажування, можливості працевлаштування.Для подання заявки на участь у конкурсі необхідно не пізніше 1 лютого 2018 р. заповнити та надіслати Анкету учасника, а у разі подання власної ідеї – додати файл з розширеною анотацію, обов’язково вказавши мету, завдання, актуальність та очікувані результати, а також відзначивши потенційні методи та шляхи її реалізації (обсяг 1-2 стор.).

Перелік ідей від експертів

Оргкомітет залишає за собою право запрошувати/рекомендувати відхилені ідеї за вільними темами до презентації на студентській конференції «Кращі ідеї в області ГІС і ДЗЗ», що проходитиме в рамках ГІС-форуму-2018 та публікації у збірнику тез доповідей. З детальною інформацією про студентську конференцію можна ознайомитися за посиланням.

Всі учасники конкурсу, які представлять свої роботи на ГІС-форумі-2018, отримають сертифікати від Оргкомітету, а за рішенням експертів – можливість проходження стажування для реалізації ідеї у повноцінну розробку протягом наступного року.

Важливі дати:

  • До 2 лютого 2018 р. – подати заявку на участь у конкурсі та стажуванні.
  • До 5 лютого 2018 р. – розгляд заявок та встановлення контакту між студентами та експертами для подальшої роботи.
  • До 4 березня 2018 р. – надіслати до оргкомітету ГІС-форуму конкурсну роботу та стенд з представленням основних ідей (вимоги представлені нижче).
  • 14-16 березня 2018 р. – представити роботу на ГІС-форумі-2018 шляхом доповіді із презентацією (до 5 хвилин), взяти участь в обговоренні ідей під час виставки стендів. На основі виступів та попередньої роботи студента експерти приймають рішення про подальше стажування студента для реалізації ідеї.
  • До ГІС-форуму 2019 – повністю реалізувати ідею у співпраці із експертами.

Завантажити вимоги до оформлення робіт

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ!

Контактна інформація:
Ми завжди відкриті для Ваших питань!
Питання і побажання надсилайте на student@gis-forum.org.ua.
Контактна особа: Олена Леонтіївна Агапова +38 050 99 50 148.